Teklif Al

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat kararını almadan önce mutlaka Dem Nakliyat ile tanışmayı düşünmelisiniz. Önceliğini müşterinin düşüncelerine veren firma politikamızca, yapılacak her öneriye karşılık gelecek hareketlerde bulunmak isteriz. Her koşulda eşyaların zarar görmeden taşımacılığını yapmakta asla zorlanmıyoruz. Kapalı kasaya sahip lüks araçlarımız hava koşullarından asla olumsuz etkilenmemektedir. En geniş kapsam da en uygun avantajları bizlerden bulacak olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Taşınacağınız günü netleştirmeden önce firmamızı telefon numaramızdan arayarak fikir danışabilirsiniz. Çünkü önceden planlamanın yapılması nakliyat kadar önemli bir etkendir. Nakliyat süreci içinde her şeyin sorunsuz şekilde işleyişi bu planlama ile mümkün olabilmektedir. Nasıl yapılması gerekiyor ise müşterimize sağ duyulu şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Kaybedilecek zamanın bile önüne geçebilmekteyiz.

TEL: 0532 173 5566

TEL: 0544 546 9132 

 

şehirler arası nakliyat

 

Eşyaları Titizlikle Ambalajlayan Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat için eşyaların hazırlanması konusunda ambalaj ekipmanlarına Dem Nakliyat yer vermektedir. Kalite anlayışına sahip olduğumuz kadar pratikliğe de önem veriyoruz. Böylelikle bir başka şehre tayini çıkan insanların telaşesinin önüne geçiyoruz. Hiçbir şekilde stres yaşatmadan imdadınıza yetişecek hale geliyoruz. Her geçen günde firma olarak gelişmekte yeni personelleri kadromuza dahil etmekteyiz. İşimizdeki performansı her zaman yukarı çekerek ilerlemeye bakıyoruz. İşimizi severek yaptığımız içinde bir çok konuda öz güven duygumuzun yukarıda olduğu sizler tarafından da hissedilir. Neden bu sektör içerisinde bulunduğumuzun bilincini de taşıyoruz. Mobilyalarınızın montaj işlemleri içinde kolaylık sağlıyoruz. Adresinizden sökülmesi sonrası götürülecek olan yeni adresinizde çevreye ve mobilyanıza zarar vermeden montajı yapılmaktadır.

 

Mesafeleri Uygun Fiyata Kat Eden Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat yapılacağı gün erkenden firma personelimiz aracımız ile kapınızda belirecektir. Tüm ambalaj malzemeleriniz de yanına alan Dem Nakliyat ilkeli çalışmalarına hemen başlayacaktır. Hiçbir eşyanıza siz elinizi bile sürmeden bir şehirden diğer şehre taşıma rahatlığını yaşayacaksınız. Aynı zamanda tüm eşyalarınız sigorta kapsamında koruma altına alınmıştır. Herhangi bir zarar görmesi halinde garanti kapsamında olmasının gönül rahatlığını yaşayacaksınız. Gidilecek mesafeye gire nakliyat ücreti farklılık gösterebilir. Ayrıca eşyaların sayısı ve boyutları da önemlidir. Tüm bunların değerlendirmesinin doğru şekilde yapılabilmesi için adresinizde kontrol sağlamamız önemlidir. Böylelikle en sağlıklı fiyatı alarak nakliyat yerine gelecektir.