Teklif Al

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Sadece ev ve ofislerinizde bulunan eşyaların tamamı olmamakla birlikte parça eşya taşıma konusunda da alanında lider marka haline Dem Nakliyat gelmiştir. Evinizde bulunan buzdolabını farklı bir yere nakletmek istiyorsanız, o zaman çok doğru bir adreste bulunduğunuzu belirtmek isteriz. En ufak bir kolinin bile taşıma güvenliğini siz değerli müşterilerimize veriyor olmaktan mutluluk duyarız. Küçük bir kolinin bile farklı yere taşınmasının ne kadar çok maliyetlere sebep olduğunu bilmekteyiz. Bu bilince sahip olan alt yapımız ile hizmetlerimizi sağlıyoruz. İstenilen zaman diliminde dilediğiniz yere ulaştırma garantisi veriyoruz. Hem maddi hem de manevi açıdan zarar etmeyecek konuma gelirsiniz. Omuzlarınıza fazla yük binerek stres altında olduğunuzu hissettiğiniz anlarda hemen bir telefon ile devreye gireceğimizi unutmayınız.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TEL: 0532 173 5566 

TEL: 0544 546 9132 

 

parça eşya taşıma

 

İşine Garanti Veren Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma konusunda Dem Nakliyat kendisini daima geliştirmektedir. Sorunsuz bir anlayışa sahip olan personellerimiz ile işlerimizi yerine getiriyoruz. Her bir personel dahi yapılacak işler hakkında eğitimden geçirilmektedir. Bir eşyanın taşıması esnasında nasıl tutulması gerektiği konusunda da bilinçli olmak önemlidir. Tüm parça eşyalarınızı güvenli ellerimize teslim edebilirsiniz. En ufak bir parça dahi olsa sigortalı anlayışa sahip bir şekilde istenen yere ulaştırıyoruz. En iyi teklifleri sizlere karşı sunabilmek için daima hazır pozisyondayız. Birkaç dakika yapılacak telefon görüşmesi sonrasında hemen harekete geçebiliriz. İş yerinizde kahvenizi yudumlamaya devam ederken, istemiş olduğunuz parçanız dilediğiniz adrese teslim edilecektir.

 

Parça Eşya Taşımacılığında Fikir Sahibi Dem Nakliyat

Mobilyaların taşınması sırasında nakliyat firması açısından bazı bilgilere sahip olmak gerekir. Parça eşya taşıma için mobilyanın uygun bir hale getirilmesi gerekir. Yerinde demonte edilecek mobilyanız gerektiği şekilde ambalaj edilmesi şarttır. Çünkü en ufak bir çizilme karşılığında bile ne kadar can sıkıcı bir durum yaşandığını hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Montaj işlemi yapılırken ve parça eşya taşınırken herhangi bir yere de zarar verecek bir konumda değiliz. İşinin ehli olarak firma personelimiz kendisini göstermektedir. Sorumluluk bilincine sahip bir şekilde işlerimizi yapmaktayız. Son derece lüks araçlarımız içerisinde parça eşyaların yerleştirilebilmesi adına çeşitli terek sistemi yapılmıştır. En ufak bir hatanın bile önüne geçmek adına kendimizi geliştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir