Teklif Al
demnakliyat

Palet Taşımacılık

Palet Taşımacılık

Dem Nakliyat hizmette sınır tanımaz anlayışı ile palet taşımacılık konusunda da kendisinden sık söz ettirmeyi başarmıştır. Şehir içinde ya da şehirler arasında nasıl nakliyat yapılacağı konusunda profesyonel bir tutum ile göstermiştir. Ezber bozan bir çalışma politikasına firmamız ilk günden itibaren sahiptir. Taşıma kuralları konusunda personellerimiz şirket bünyemizde eğitim almıştır. Palet malzemelerinin komple yüklenmesi ve taşınması tarafımızdan titizlik için yerine getirmektedir. Bir işlem nasıl kapsamlı şekilde yapılır gözler önüne sermekteyiz. En küçük parçanın bile sigortalı şekilde taşınması gerektiği konusunda bilinçli bir alt yapıya sahibiz. Böylelikle taşınacak olan malzemeleriniz ilk dakikadan itibaren güvende olduğu hissini sizlerde uyandırmaya başlayacaktır. Paletlerin yerinden alınacak araca yüklenene kadar ilerleyişi dilerseniz yakından takip edebilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TEL: 0532 173 5566 

TEL: 0544 546 9132 

 

palet taşımacılık

 

Yüklemede Usta Palet Taşımacılık

En küçük işletmelerden büyük konumda çalışma gösteren fabrikalara kadar palet kullanımı yapılmaktadır. Hal böyle olunca da palet taşımacılık yapılacağı konusunda firmalar çeşitli arayışa gitmektedir. Bu konuda devreye giren Dem nakliyat birden fazla avantajı müşterilerinin ayaklarına kadar getiren bir firmadır. Ürünlerinizin herhangi bir şekilde kaybolması ya da hasara uğraması riski büyük ölçüde maharetli ellere sahip olan firma personelimizce önlenmektedir. Böylelikle kahvenizi ofisinizde yudumlamaya devam ederken, paletlerinizin taşımasını belirtilen süre içerisinde yerine getirmekteyiz. Firmamız ilk günkü kaliteli duruşundan asla taviz vermeden bugünlere kadar gelmiştir. Bundan sonraki süreçte de kalitemizden şaşmadan ilerlemeyi kendimize prensip edinmiş durumdayız. Her açıdan sizlerin memnun olmasını sağlamak bizim işimizdir.

 

Palet Taşımacılık Konusunda Lider Karaktere Sahip Dem Nakliyat

Bir ürünün kullanımı kadar taşınması sırasında da tasarruf sağlanmaktadır. En ufak bir şekilde kırılacak palet sizlerin huzurunuzu kaçıracak düzeyde olumsuz etki gösterebilir. Kaliteli bir ürün sahibiyseniz o zaman son derece lüks araçlarımız ile palet taşımacılık yerine getiriyoruz. Sadece ürünleriniz değil tabi ki çevreye de zarar vermekten kaçınıyoruz. Çünkü taşınacak paletin dışında iş yeri içerisinde diğer konumlara da hasar verilmemesi çok önemlidir. Üzerimize vazife olan işleri harfiyen yerine getirmeye konsantre olmaktayız. Sadece tahta paletler değil, plastik olan paletlerinize kadar da taşımacılıktan geri durmuyoruz. Bir telefon görüşmesi sonrasında hemen işlemler için harekete geçecek olduğumuzdan endişeniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir